ALFABET

Teresa Jasińska
"Matka Teresa"

Osoba, bez której talentów nie mogłaby się obyć żadna impreza fundacyjna. A jakie to talenty? Proszę bardzo, można by wymieniać długo, ja podam tylko trzy: artystyczny, organizacyjny, kulinarny...
"Matka Teresa" to wielka siła i pogoda ducha oraz nieustająca energia do pracy, którą potrafi zarazić innych - tylko rzuca hasło, że zbliża się bal i potrzebni ludzie do ciężkiej pracy, a zaraz ustawia się za nią cały sztab kuchenny i z pieśnią na ustach [np. "Niech żyje bal"] rzuca się w wir przygotowań :)

Marek Jendruszewski

Małgorzata Anna Jędrzejewska

Sekretarz Zarządu Fundacji.
Polonistka, socjoterapeutka, bibliotekarka, fanka komputera i Internetu. Dewiza życiowa: contra spem spero [wbrew nadziei mam nadzieję]. Dziedziczka - ale nie majątku i nie nazwiska, a idei :)
Największy sukces życiowy, który przerodził się w klapę: rzucenie palenia, niestety, tylko na 3 lata.
Największe możliwości rozwoju: zespół teatralny i strona internetowa.
Aktualna największa miłość: bassetka Adelajda, która momentami zachowuje się niczym rasowy terrorysta ;)

Felicja Juś

Nauczycielka języka polskiego, osoba wrażliwa na piękno i otwarta na drugiego człowieka. Mimo zasłużonej emerytuty, nie odpoczywa - cały czas aktywna społecznie. W historii Fundacji także zaznaczyła swoją obecność - w I Zarządzie pełniła funkcję skarbnika.

Alfabet Fundacji