FESTYN RODZINNY

Wręczanie "Stefanek"

Centralnym punktem obchodów 15 rocznicy było wręczenie "Stefanek", czyli pamiątkowych statutek dla osób, instytucji i firm, które wniosły znaczący wkład w rozwój i działalność Fundacji.
Pierwsze "Stefanki" wręczyły dzieci Babci Stefanii, założycielki Fundacji, Danuta Sobiepan, Małgorzata Jędrzejewska i Roman Cichalewski wraz z dziećmi - poodpiecznymi Fundacji i ich rodzeństwem, pozostałe wręczały tylko dzieci [pełna lista laureatów "Stefanek 1992 - 2007" dostępna na stronie "Stefanki"].
Miłym akcentem w trakcie tych uroczystych chwil były przerywniki muzyczne, czyli piosenki w wykonaniu Ani Przybysz i Magdy Szarek [akompaniament: Magda Mirowska, Bartek Ossowski]. A jeszcze milszym - ciepłe słowa, które usłyszeliśmy od naszych miłych Gości...
Na zakończenie tej części obchodów wystąpił jeszcze chór "Nasza Fundacja", który odśpiewał piosenkę - hymn pt. "Kiedy Was nie ma..."

Wszystko dla dzieci [Więcej]

Występy zespołu "Gejzer" [Więcej]