ALFABET

Marysia Okupna

Od wielu lat przyjaciółka Fundacji. Niesamowita osoba - właściwie nie ma sprawy, której nie potrafiłaby załatwić.
Gdy ma się zadziać jakaś impreza i trwają przygotowania, zawsze można liczyć, że Marysia przyjedzie z ogórkami i smalcem własnej roboty, bo "przecież na głodniaka to nie robota..." ;)

Gabrysia Ossowska

Czlonek Zarządu Fundacji.
Zawodowo – kierownik działu zaopatrzenia, co bardzo przydaje się w Fundacji – umie załatwić praktycznie wszystko. Ma dwie córki, a właściwie trzy – suczka Pyza też się zalicza do tego grona ;). Lubi jeść, szczególnie słodycze i ciasta. Lubi też gotować. Danie, które się sprawdza w każdej sytuacji – gofry z tuczącymi dodatkami i [ co jest bardzo niesprawiedliwe] może zjeść ich całą masę. Chciałaby mieszkać na wsi i hodować kozy. Ale nie na odludziu – za bardzo lubi ludzi, żeby skazywać się na samotność.
Ale dlatego, że lubi ludzi, przyjęła wyzwanie - pracuje jako lifecoach w projekcie "Pobudka uśpionych" ["Agape"].

Bartek Ossowski

Wieloletni pracownik Nowostawskiego Ośrodka Kultury - akustyk, instruktor muzyczny; uzdolniony muzyk, grający na kilku instrumentach. Członek zespołu "Etna".
Także szef artystyczny zespołu "Chórek NOK" - od jego woli często zależał dobór repertuaru, zajmował się też aranżacją utworów.
No i rzecz bardzo ważna dla Fundacji - gdy kiedykolwiek istnieje potrzeba nagłośnienia imprezy fundacyjnej, akompaniowania, zagrania przy ognisku, poprowadzenia zajęć wokalnych podczas realizowanych projektów - na Bartka można zawsze liczyć.
Laureat "Stefanki 2012" - otrzymał ją podczas Gali "Nadziei" z okazji 20 - lecia pracy Fundacji.

Małgorzata Ostrowska Poseł RP

Wieloletnia przyjaciółka Fundacji, od lat angażująca się w jej sprawy, między innymi poprzez uczestniczenie w kosztach utrzymania naszych gabinetów.

Alfabet Fundacji