MILENKA GÓRĄ!!!

Szanowni Państwo, przyjaciele i znajomi Fundacji,
kto oglądał dzisiejszą telewizyjną "Dwójkę", ten już wie, że nasza MILENKA WIŚNIEWSKA nie tylko wzięła udział w Festiwalu Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty! Nie tylko zaśpiewała fantastycznie dwie piosenki - jedną razem z Maćkiem Miecznikowskim "Ta dziewczyna", drugą "Zawsze gdzieś czeka ktoś" z rep. Anny Jantar sama!! Do tego jeszcze zajęła drugie miejsce w swojej kategorii!!!
Milenko, Twój występ był cudowny i przyniósł wiele pozytywnych emocji, wiele wzruszeń radości. Jesteśmy z Ciebie dumni i pewni jednego, że to tylko jeden z wielu kroków na Twojej drodze wokalnej. GRATULACJE!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Milenki w wielkim świecie :), które udostępniła nam Ania Wiśniewska, mama Milenki.