V MARSZ NIEPEŁNOSPRAWNYCH

V Marsz Niepełnosprawnych przeszedł już do historii, więc zapraszamy do fotograficznych wspomnień. A działo się, jak zawsze zresztą, wiele :)
Już początek był inny niż w latach poprzednich, bowiem zbiórka odbyła się w centrum miasta, prawie pod "Ołówkiem", a następnie przemaszerowaliśmy w towarzystwie Orkiestry Nowostawskiej na nowe miejsce występów przy Kompleksie Służb Ratowniczych.
Na przybyłych czekały różne atrakcje: występy, goście, zabawy dla dzieci, kiermasze, grochówka Matki Teresy...
Dla nas ten dzien był także ważny z innego względu: wręczaliśmy kolejne dwie Stefanki! W tym roku otrzymali je P.P. Dorota i Piotr Sitowscy oraz Wojewódzki Związek Ochotniczych Straży Pożarnych w Gdańsku /statuetkę wręczono na ręce Dyr. Biura Zarządu WZOSP Grzegorza Pladzyka/. Gratulujemy i dziękujemy za stałe wsparcie naszej działalności.
Co jeszcze? No cóz, tylko tyle, że pogoda była piękna i niech żałują Ci, których nie było!