CZAS PODZIĘKOWAŃ

11 lutego 2009

Antoine de Saint-Exupéry napisał: "Kiedy ktoś ci ocali życie [...] nie dziękuj nigdy. Nie wyolbrzymiaj wdzięczności. [...] On podziękowanie znajdzie we własnym trudzie, którym cię ocalił..."
Może to i prawda, że największą satysfakcję znajdujemy w samym czynie, jednak my uważamy, że za pomoc, jaką otrzymujemy, podziękowań nigdy za wiele. Dlatego tradycją naszej Fundacji od lat są tzw. "spotkania pobalowe". Spotykają się nich te osoby, których pomoc przyczynia się nie tylko do tego, że Bal się odbywa, ale że jesteśmy w stanie zebrać pieniążki na rehabilitację naszych dzieci. Tak więc, tradycyjnie w tym roku także się spotkaliśmy, aby powiedzieć: DZIĘKUJEMY SERDECZNIE!!!
A przy okazji mogliśmy świętować 18 - te urodziny naszej "Matki Teresy", której życzymy 100 lat szczęścia :)