NOWY ROK

Już siedemnaście lat jesteście Państwo z nami, wspieracie nas, podtrzymujecie na duchu, zarówno dobrym słowem, jak i bardziej wymiernie, finansowo.
To dzięki Państwu nasze dzieci mogą w dalszym ciągu odbywać rehabilitację i korzystać z hipoterapii. A my, rodzice i zarząd Fundacji mamy poczucie, że nie jesteśmy samotną wyspą, do której nikt nie dociera, bo nie chce. Wy chcecie i docieracie, za co serdecznie DZIĘKUJEMY!
Miniony rok znów był bogaty w wydarzenia: smutne - śmierć Romka Tkacza, ale także wesołe, jak choćby bal czy nasze wycieczki.
Jaki będzie ten, który się zaczął?
Na pewno będzie dobry, bo zaczniemy go VIII Balem "Nadziei", na którym Państwo jak co roku będziecie się wspaniale bawić. A później to już zwykła, codzienna praca...

Szanowni Państwo,
na ten Nowy Rok życzymy Wam nadal pogody ducha,
życzymy uśmiechu - takiego od ucha do ucha,
powodzenia w finansowej wenie
i dużo zdrowia - ono zawsze w cenie.
Życzymy miłości w rodzinnym gronie,
życzymy wiele wypoczynku na przyrody łonie.
Niech Was dobre moce pod opieką mają,
A Państwo niech o nas nie zapominają! :)