"OPOWIEŚĆ WIGILIJNA"

Dzieci w teatrze

Kolorowe światła i przedziwny, cudowny pył siejący się z nieba - w taki oto sposób wkraczamy w magiczny świat "Opowieści wigilijnej" na deskach teatru elbląskiego.
Nasza Fundacja pragnie, aby dzieci rozwijały się wszechstronnie, dlatego w chłodny lutowy poranek wybraliśmy się do Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Już sam widok sali teatralnej onieśmielał, gdy rozległy się dzwonki, nastrój się spotęgował, a odsłonięta kurtyna i aktorzy na scenie - no cóż, nie muszę dodawać, że dzieciaki chłonęły spektakl wręcz wszystkimi zmysłami [niektórzy także smakowo - jedząc chipsy i paluszki w chwilach grozy].
Gwoli ścisłości dodać należy, że oprócz dzieci fundacyjnych na spektakl pojechali też członkowie zespołów teatralnych z Gimnazjum i NOK - "Na Początki" i "ToTamTo" - w podziękowaniu za występy na rzecz Fundacji.